EXPO 2021 HATAY Kalplere Dokunacak

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ Beyin himayesi ve yönetiminde yapılan Expo 2021 Hatay projesi, uluslararası uzmanlar tarafından 29-30 Ağustos tarihlerinde denetlenmiştir.

Uluslararası Expo Uzmanı SvenStimac ve AIPH Dış İlişkiler Müdürü TreveEvans’in denetlemesi kapsamında Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nihat TAZEARSLAN, Expo 2021 Hatay projesi ile ilgili ihale prosedürlerini anlatmış, projenin bütçesiyle ilgili bilgiler vermiştir.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Expo ve Gastronomi Birimi Koordinatörü Ömer Faruk ÇELEBİ ve ekibi, Uluslararası Expo Uzmanı SvenStimac ve AIPH Dış İlişkiler Müdürü TreveEvans ile bir araya gelerek EXPO 2021 Hatay projesi için yapılan çalışmalar ve gelinen son durum hakkında bilgileri aktarmıştır.

Projede gelinen nokta hakkında yapılan sunumun ardından Expo alanlarının incelemesini yapan heyet, memnuniyetlerini dile getirerek çalışmaların hız kesmeden devam etmesini ve Expo 2021 Hatay’ın ziyaretçilerin kalplerine dokunacağından emin olduklarını ifade ederek ayrılmışlardır.