1 Nisan 2022 - 29 Ekim 2022

Oylamaya katılın, maskotların isimlerine siz karar verin

Maskotlar organizasyonların ruhunu taşıyan marka elçileridir. EXPO ve Dünya Kupası gibi büyük çaplı ve uluslararası organizasyonların her birinde, etkinliği simgeleyen bir maskot mevcuttur. Maskotlar çocukları gülümsetir, büyüklerin sempatisini kazanır ve fotoğraf furyası yaratırlar. Böylece, etkinliğin tanıtımını yaptıkları gibi organizasyon sırasındaki keyifli anların birbirinden güzel fotoğraflara dönüşmesine yardımcı olurlar.

Expo 2021 Hatay’ın maskotu Gazella Gazella

Evet, Expo 2021 Hatay’ın bir değil tam iki maskotu var. Hatay’ımızın simgesi olan Gazella Gazella’nın esin kaynağı olan bu maskotlar Expo 2021 Hatay’ın dört bir yanında ziyaretçileri karşılayacak ve özellikle çocukların harika vakit geçirmelerini sağlayacak. Aynı zamanda keyifli animasyon filmleriyle ve resim kitaplarıyla Expo’yu dünyaya tanıtacak, hediyelik eşyalarıyla ise bu muhteşem organizasyonun yıllarca hatırlanmasını sağlayacaklar.

Oylama nasıl yapılıyor?

Expo 2021 Hatay maskotları için önerilen 6 isim seti bulunuyor. Bu alternatiflerin her birine ‘çok beğendim’ anlamına gelen 5 ile ‘beğenmedim’ anlamına gelen 1 arasında bir puan vererek oylamayı gerçekleştirebilirsiniz. ‘‘Bunlar iyi ama benim aklıma daha iyisi geldi’’ derseniz, sizin için ayrılan kutulara kendi isim önerilerinizi ekleyebilirsiniz. Her alternatifin puanlanmasının ardından ‘Oylamayı Tamamla’ butonuna bastığınızda, oylama süreci başarıyla tamamlanacaktır.

Peki, bu harika maskotların isimleri sizce ne olmalı? Hadi, oylama sırası sizde.

[contact-form-7 id="6155" title="Oylama"]